Patalpinta
1970-01-01

 

Čempionate apdovanoti ir 2016 metų geriausi sportininkai visose amžiaus grupėse.

Klubo "Kentauras" sportininkai: 

6-8 metų amžiaus grupėje                   9-10 metų amžiaus grupėje                 11-13 metų amžiaus grupėje         

Tverskytė Greta - III v.                         Breimelytė Andžela - II v.                      Ginkevičius Aimis - II v.

Skirmantaitė Rusnė Janina - II v.                                                                         Breimelis Arnoldas - I v.

Sinkevičiūtė Viktorija - I v.

14-17 amžiaus grupėje                       18+ amžiaus grupėje

Norvilas Matas - II v.                          Speičys Tautgirdas - III v.

                                                            Jurgilaitis Remigijus - II v.

                                                            Kuvykas Modestas - I v.


Klubas "Kentauras" apdovanotas diplomais:

už aktyvųmą - I v.

už meistriškumą - I v.


 

2017 METŲ JKA LKA ČEMPIONATO REZULTATAI

 

 

 

 

 

7 m. berniukų shobu ippon kumitė                           7 m. berniukų kata

 

3 vieta Adomaitis Žygimantas                                      2 vieta Lomonosov Dimitrij

 

     Lomonosov Dmitrij

 

 

 

8 m. berniukų kata                                                      9 m. berniukų shobu ippon kumitė

 

3 vieta Tamavičius Kajus                                              3 vieta Ivoškevičius Gabrielius

 

 

 

8 m. mergaičių shobu ippon kumitė                          8 m. mergaičių kata

 

3 vieta  Tverskytė Greta                                                2 vieta  Dumskytė Adelė

 

        Skirmantaitė Rusnė Janina                                    3 vieta  Sinkevičiūtė Viktorija

 

 

 

10 m. berniukų shobu ippon kumitė                         10 m. mergaičių shobu ippon kumitė

 

1 vieta Breimelis Daivaras                                            3 vieta  Breimelytė Andžela

 

 

 

11-12 m. mergaičių kata                                             11-12 m. berniukų kata

 

3        vieta  Šambarauskaitė Rosita                            1 vieta  Breimelis Arnoldas

 

 

 

11-12 m.. berniukų shobu ippon kumitė                   11-12 m. mergaičių shobu ippon kumitė

 

1vieta Tumėnis Žygimantas (Kentauras)                      3 vieta Šambarauskaitė Rosita

 

2 vieta Poškus Kornelijus (Kentauras)

 

 

 

13-14 m. vaikinų shobu ippon kumitė                       13-14 m. vaikinų kata

 

3 vieta Ginkevičius Aimis                                             2 vieta Ginkevičius Aimis

 

3 vieta Žudys Mantas       

 

 

 

15-17 m. vaikinų shobu ippon kumitė                       Virš 21 m. vyrų shobu ippon kumitė

 

3        vieta Galkis Kristupas                                                            3 vieta Bartuševičius Vladas

 

 

 

18-21 m. vaikinų kata                                                 18 -21 m. vaikinų shobu ippon kumitė

 

2 vieta Kuvykas Modestas                                            1 vieta Kuvykas Modestas

 

3 vieta Speičys Tautgirdas                                            2 vieta Bosas Jonas

 

                                                                                      3 vieta Speičys Tautgirdas

 

                                                                                      4 vieta Kaltauskas Arnas